Koç Burcu Günlük Yorum (27 Ocak 2022)

(Koç Burcu 27 Ocak 2022 tarihli günlük burç yorumları. Hürriyet, Radikal, Mynet, Takvim, Star ve birçok gazetenin Niobe Aslı Temel, Nuray Sayarı, Rezzan Kiraz gibi ünlü astrologlardan koç burcu günlük falını okuyabilirsiniz.)

Radikal Gazetesi

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen yeni ay ile birlikte aşk hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, evlenme teklifi alabilir, romantik bir tatile çıkabilirsiniz. Bu süreçte çocuk sahibi olabilir, sahne işlerinizde başarılı olarak, yaptığınız işlerle daha fazla tanınabilir, son derece keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerinizde yeni aya kare yapan Mars, sizi güç mücadeleleri ve ego savaşlarından uzak durmanız konusunda uyarırken, Venüs ve merkür’ün Satürnle olan uyumlu açısı, ev sahibi, çocuk sahibi olma konusunda size şans vermeye, ilişkilerinizde kalıcı değerler yaratma yolunda adımlar atmanıza ve sevgi dolu yeni ilişkiler geliştirmenize destek olmaya hafta boyunca devam ediyor olacak.

Takvim Gazetesi

Gelen iş teklifleri sizin için çok önemli, iyi değerlendirin. Problemli konularda umudunuzu yitirmeden çabalamalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Koç burçları maceraya hazır mısınız? Evren bugün size yeni bir şeyler gösterecek. Bugünle birlikte keşfetmenin yollarını arayın. Şans eseri karşılaşmalar, beklenmeyen mesajlar, tesadüfler, her köşede sizi bir sürpriz bekliyor. Öğleden sonrası için dertleşmek için birileri kapınızı çalabilir. Siz de geri çevirmeyin.