Yükselen Başak Burcu

Psikolojik yapınız sinirli ve ayrıntıcıdır. Eyleme geçmeden önce, dikkatle her konunun üzerinde düşünür ve tüm olası alternatifleri ve tepkileri gözden geçirirsiniz . herhangi bir sorun için mümkün olan en iyi yanıtı bulmak için sistematik olarak çalışır çabalarsınız. Her şeyden önce mükemmeliyetçisiniz ve bir durum sizin gözünüzde en iyi şeklini alana kadar hangi alanda olursa olsun profesyonel, pragmatik, estetik ya da sırf eğlenmek için bile olsa hiçbir şekilde durup dinlenmek bilmezsiniz. Kendiliğindenliği, rasgeleliği asla kabul etmezsiniz ve kendinizi şöyle tamamen bir bırakıp hayattan zevk almazsınız. içgüdüsel olarak size en iyinin olmasını emreden kaba kuvvetlere rağmen elde edemeseniz bile en azından mükemmeli istemenin yapabileceğiniz en iyi şey olduğunu düşünürsünüz. Fikri elemanlar sizin için fiziksel olanlardan ve duygularınızdan her zaman önce gelir : sizin kişiliğinizi anlamak için önemli ipuçlarından biridir.

Bu yükselen ile, entelektüel, açık görüşlü, ayrıntılara ve sayılara odaklı, analitik, ciddi, makul mütevazı, düzenli, organize, temiz ve zarif, çalışkan, tutumlu, dürüst, sadık, çekingen, utangaç, yetkin, yardımcı olarak rastlamak, ilerlemeye istekli, konuşkan, mantıklı, çalışkan, ince ruhlu, sabırlı, net, somut, manevi . Ayrıca hesaplama, dar görüşlü, irrite edici, hesapçı, endişeli, soğuk, bastırılmış ya da alaycı olabilme ihtimaliniz de vardır.

Yükselen başak burçlarının en belirgin özelliği dikkatli olmalarıdır. Mizaçları gereği inceleyicidirler. İmajlarında en dikkat çeken özellik eleştirici olmalarıdır. Hayata yaklaşım şekilleri ise mükemmeliyetçilik ve sonsuz pratiklikten geçer.

Konuşmaktan, arkadaşlık kurmaktan ve dostlarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar. Sözleri, kelimelerin efendisi olma halleri harikadır, sizi kendine hayran bırakır. Sahip olduğu maddi şeylere değer verir ancak onları kendi rahatı ve mutluluğu için harcamaktan bir an bile tereddüt etmez zaten bunun için var olduklarını çok iyi bilir. Oldukça zekidirler ve pratik çözüm bulup sizin bile hayatınızı kolaylaştırırlar. Ayrıntılar konusunda onların üstüne yoktur, ince işleri onlara vermekle akıllılık edersiniz, zaten siz vermeseniz de onlar işgüzarlık yaparak o işin başına geçerler.

Yanlış yapmaktan hoşlanmazlar, aman o ayrıntıyı atlamamış olmak için defalarca aynı işi gözden geçirebilirler. İnce elerler sık dokurlar hatta bazen de bu konuda sizi bayarlar, ancak kendileri bu duruma bayılırlar. Bir rahat edebilmeleri için bulundukları ortamdaki her şeyin tam nizamda olması gerekmektedir. Mükemmeliyetçilik onlar için hem kolay hem de zordur.

Olmadık yerlerde şakıyan yükselen başaklar herkesin panik yaptığı konularda görev ve sorumluluk bilincinden olsa gerek çok serinkanlı ve olgun bir yapıya bürünürler. Merkür'den aldıkları o ince zekayı hayatlarını pratikleştirmek ve güncel işlerini düzene sokmak için kullanırlar. Onların şahsına münhasır yöntemleri ve yolları kendi hayatlarını ve ışıklarından nasiplenen insanların hayatlarını düzene sokmak için hazır ve nazır beklemektedir. Hiç bir hareketleri gelişigüzel yapılmış değildir. Gözlerinin gördüğü ve öğrendikleri her şeyi sincap gibi taşırlar yuvalarına orda bir sonraki hamlelerinde kullanmak üzere depo ederler.

Giyim konusunda hassastırlar, gösterişten hoşlanmazlar ama minik detaylarla size zarafet dersi verebilirler. Mükemmeliyetçilikleri bu konuda derli toplu, temiz ve düzenli kıyafetlerle kendini gösterir. Tertemiz kokmadıkları tek bir an bile olsun istemezler, deodorantların, parfümlerin çanta boylarını piyasadan çeken tam da onlardır. Renkleri ince bir zevke göre uydururlar etraflarındaki insanları bu şekilde beğenisini toplar sadeliğin zarafeti Oskar'ına her daim aday olurlar. Tatlı, neşeli şakıyan konuşmalarıyla sizi etkileri altına alırlar, karşı cinsin duygu ve düşüncelerini kolay sezme becerileriyle her zaman hoş, çekici olmayı başarırlar. Bu kadar zeka ve tatlılık bir arada onların seksi görünmelerini sağlar.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu