Yükselen Yay Burcu

Sizin psikolojik doğanız, dışa dönüktür ve özgürdür, genişleme ve sosyalleşmeye yönelmektedir. Siz, bir lider ruhuna, enerjik yapıya ve aktifliğe sahipsiniz. Sizin karizmanız ve güdünüz tamamen kolektif yaşamla entegre olur, bütünleşir. Şüphesiz, hareket eğilimli bir ateş burcu olarak, kendinize meydan okursunuz ve görevlerin üstesinden hemen gelmeye çalışır ve başarılı olursunuz. Yayı takip etmek zordur çünkü onun ruhu ve özgür kafası sürekli onu daha ileriye ve yükseğe yönlendirir.

Bu yükselen ile, siz, karizmatik, ateşli, enerjik, sempatik, yardımsever, düzenli, neşeli, iyimser, dışadönük, eğlenceli, kolay anlaşılır, gösterişi seven, sevimli, bağımsız, maceracı, dürüst, cesur, coşkulu, özgürlüğü seven biri olarak görünebilirsiniz. Fakat aynı zamanda, çabuk öfkelenen, bencil, otoriter, tutarsız, vefasız, acımasız, güvenilmez, dikkatsiz, düşüncesiz ya da uyumsuz bir olabilirsiniz.

Ah o ‘ iyimser' kelimesine hakkını veren Yaylar etrafımızda olmasa hayatımız daha sevimsiz olurdu. Tez canlı mizaçlarıyla etraflarına turuncu sıcak bir enerji saçan Yükselen Yayların her hallerinde ‘İyiyiz biz, iyiyiz' motivasyonlarını görebilirsiniz. Hayata yaklaşımları da imajlarıyla uyumlu olarak ‘Her şey yoluna girer' şeklindedir.

Yükselen Yaylar etrafta kelebekler gibi koşturan canlı, atik, niyetleri suratlarından da belli olacak şekilde iyi, acıma ve merhamet duygusu gelişmiş kişilerdir. Yolları çizilmemiş yükselen Yay göremezsiniz, başarıyı elde etmek için var olduklarına inanırlar ve bu başarıyı elde etmek için hevesle çabalarlar. Yükselen Yaylar tek bir şeyle ilgilenemezler hayatlarında işle ilgili bir başarı bekledikleri gibi kendilerini mutlu edecek bir alanda da başarılı olmayı arzularlar.

Neşeli olmaları, etraflarındaki insanları da neşelendirmeye çalışmaları ile her türlü ortamda varlıklarını isteyeceğiniz insanlardır. İnsanlarla tanışmaktaki hızlarına şaşırırsınız onların, etrafa pozitif enerji saçan iyimser havaları çabuk arkadaş edinmelerini sağlar. Mücadelenin sonunda zaferin geleceğine inandıklarından mıdır nedir, pozitif düşünce onlara hakikaten de olumlu sonuçlar getirir.

Hayatın onlara verdiklerinden bütün aşamalarıyla yararlanmak niyetindedirler. Etraflarında onların aksine karamsar olan insanları pek barındırmazlar, ya o insanları da kendilerine dönüştürürler ya da onlardan uzaklaşırlar, bu güzel hayatta olumsuz ve karamsar fikirlere yer yoktur onlar için.

Düzenli olarak yaptıkları bir spor muhakkak vardır, yani en azından bir hareket şekli, bir yürüyüş bir şey. Yıllar geçer de neşelerinden bir şey kaybeder mi dersiniz yok böyle bir şey olmaz aksine olgunlaştıkça daha da neşeli hale gelirler.

Bağımsız ruhları onların hayatta özgür olmak için çabalamalarına sebep olur ama bunu acı çektikleri bir olaya dönüştürmezler bilakis bundan keyif alırlar. Bu konuyu evlilik düşünenler biraz dikkat etmeliler bir tür çekimser bir hale tanık olabilirler ancak aşık olan bir yayı hemen evlenmekten de kimse alıkoyamaz.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu