Yükselen Boğa Burcu

Huzur, yaşam sevinci ve duygusallık sizin için önemlidir: siz basit ve sessiz bir doğaya sahipsiniz. Mutluluğu kolayca bulursunuz çünkü rekabetçi değilsiniz. Bir numara olmamanıza rağmen, hızlı hareket etmemenize rağmen, rahat tavrınız ve sağ duyunuz değişmez bir şekilde sizi içinizdeki potansiyelinizi iyi kullanmaktan doğan memnuniyete yönlendirir. İnşa, sizin için önemlidir.

Sabrınız ve ısrarınız, tuzak noktalara karşı koyabileceğiniz güçlü, sarsılmaz, dayanıklı çalışmalar üretir. Siz yavaş bir düşünme süreci ile kibarsınız, fakat bir şey seçtiğiniz zaman hiç kimse ve hiçbir şey sizin düşüncenizi değiştiremez. Siz genel olarak değişikliklerden nefret edersiniz ve yaşamınızda bazı büyük kaçınılmaz kararlar aldığınızda, rayına oturtursunuz.

Bu yükselen ile, sadık kararlı, güçlü, sabırlı, dayanıklı, inatçı, bağlı, şehvetli, gerçekçi, yapıcı, güvenlik için güçlü bir ihtiyaç içinde biri olarak görünebilirsiniz. Ama aynı zamanda inatçı, sert, sahiplenici, materyalist, statik, yavaş olabilirsiniz ve kin taşıyabilirsiniz.

Yükselen burcu boğa olan kişiler işlerini bilen kişilerdir. Rahat mizaçları bu durumun en iyi göstergelerinden biridir, siz hayatta panik telaş içindeyken onlar zaten ne yapacaklarını bir sonraki adımı bildiklerinden rahat köşelerinde hayatlarını yaşarlar. İyi huylu halleri ve istikrarlı imajları onların ayaklarının yere ne kadar da sağlam bastığının göstergesidir. Hayata yaklaşımları ise her türlü değişimle baş edebilecek olsalar da keşke her şey olduğu gibi kalsa şeklindedir.

Yükselen Boğalar varoluşlarında bir çekicilik barındırırlar. Hareket etmeye pek ihtiyaç duymazlar, hayatlarına devam etmeleri için koşturmaya ihtiyaçları yoktur. Yumuşak ve tatlı bir sesle konuşup etraflarındaki insanları biraz olsun sakinleştirirler, öyle bir niyetleri olmasa da. Onlar için huzur ve sükûnet birinci sırada gelir. Müzikten, çiçeklerden, gurme tatlardan çok hoşlanırlar, rahatlarına ve evlerine düşkün olan yükselen boğalar lüks eşyalarla döşenmiş evlerden fazlasıyla keyif alırlar. Heyecanlanan, histerik bir yapıları yoktur, enerjisi sürekli değişken insanlar onları huzursuz eder ve onlardan uzak dururlar, ısrardan hoşlanmazlar ve bu durum tam tersi tepki vermelerine yok açabilir.

Paranın hayat standartlarını iyileştirmedeki yerinin çok farkındadırlar, bu nedenle parayı nasıl kazanıp, nasıl tutacakları ile ilgili uzmanlaşırlar. Sabırlı, istikrarlı ve gayretkeş yapıları, başladıkları işi bitireceklerine olan olağan inançları onların sonuca ulaşmalarını sağlar.

Bir işe başlamadan önce sakin bir şekilde var olan bütün olasılıkları gözden geçirirler, yavaş ama emin adımlarla ilerleyerek her şeyin kontrolü altlarında olmasını sağlarlar. Etraflarında tez canlı insanlar varsa onların bu yavaşlığına tahammül edemeyebilir ama onlar ne yapar ne eder hızlanmadan bir şekilde başladıkları işi bitirirler.

Dostları dışındaki insanlara pek o kadar ehemmiyet vermezler yani onlar için kendine göre değerli olanla olmayana davranış şekillerinde farklılık vardır. Onun için özelseniz kendinizi tam da öyle hissedersiniz çünkü size yardım ve hizmet etmekten imtina etmezler. Çok fazla kızdıkları görünmez ancak her az kızan insanda görüldüğü ve atasözünden de anlaşıldığı gibi uysal atın çiftesi pek olur.

Yükselen Boğalar hayatlarında sevgiye büyük yer verirler. Diğer konularda nasıl sabırlı ve sebatlılarsa bu konuda da öyledirler. Aşık olurlar ve aşık oldukları kişiden kolay kolay vaz Hayatlarında sevgi çok büyük yer tutar. Her konuda olduğu gibi sevgide de sebatlı olup, bir kere aşık olduklarında o kişiden kolay kolay vazgeçmezler. Onlara bağlı olan kimseleri korumayı bir görev olarak kabul ederler.

Güzel olan şeylere karşı bir bağımlılıkları vardır. Bu durum zevkleri için çok fazla şeyi göze alabilmelerine yol açar. Cinsel zevke düşkündürler ve istediklerini elde ederken güzel konuşma yeteneklerini kullanırlar.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu