Yükselen İkizler Burcu

Sizin hareketliliğiniz şu şekildedir: siz ummadığınız her yerdesiniz. Sorular sormak ve onları cevaplamakla çok zaman harcarsınız. Merakınız ve zekiliğiniz doyumsuz ve açgözlüdür. Aklınız sürekli karışıktır, bir konudan diğerine zıplarsınız, problemleri çözersiniz, kısa bir dönem zarfında alıntılar ve bilgi toplarsınız. Hareketliliğiniz, çoğu zaman zihinseldir, sizi uzağa atar ve günlük yaşamınız genellikle birbirleriyle ilgili olmak zorunda olmayan yoğun ve hoş zamanların bir mozaiğine dönüşür: bir şeyler hareket eder, nöronlarınız hep meşguldür ve siz insanlarla tanışırsınız, her şey yolundadır!

Bu yükselen ile, siz, sinirli, etkileyici, canlı adapte olabilir, iyi bir mizah duygusu ile, fokurdayan, neşeli, hoşsohbet, sosyal, zeki, tuhaf, bağımsız, entelektüel, esnek, ustaca, hayalci, yaratıcı, sevimli biri olarak görünürsünüz ve her şeyin içindesiniz. Ama aynı zamanda, kaprisli, odaklanmamış, ilginç, yüzeysel, boşboğaz, oportünist, unutkan, bencil, alaycı ya da ruhsal durumu birdenbire değişen biri olabilirsiniz.

Yükselen ikizler için söylenecek kelime aslında çok da şaşırtıcı değildir, onlar değişkendir. Sıcakkanlı mizaçları onları bulundukları ortamda arkadaş edinmelerine neden olur. Her şeyi bildiklerini iddia ederler, her şeye de tutarlı olmasa da verilecek bir cevapları vardır. Hayata yaklaşımları bilmediğim şeyler canımı sıkar şeklindedir.

Yükselen ikizler el ile yapılan konularda ustadırlar. İnsanları etkileyen bakışları, dikkat çekici zarafette yürüyüşleri ile bulundukları ortamda kendilerini gösterirler. Durdukları yerde durmazlar her an bir hareket peşindedirler. Neşeli, her an kahkaha atmaya hazır olan yapıları etraflarındaki dost ve arkadaş fazlalığının ana kaynağıdır, kendileri de bu durumdan çok hoşlanır. Etraflarındaki insanların yeteneklerinin farkında olmasından ve sürekli bu konuların dile getirilmesinden yani övülmekten çok hoşlanır.

Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenebilirler, tek bir konu ile meşgul olmak onlara göre değildir. Çabuk etkilenen ve farkındalığı yüksek bir sinir sistemleri vardır. Birçok kişiyi etkilemeyecek olaylar onların sinir sistemlerinde fırtınalar yaratabilir. Yeni fikirlere olan açlıkları onları sürekli öğrenmeye iter ve bu konuda aktifliklerini hiç bir zaman kaybetmezler.

Bir parça poker suratlı oldukları bir gerçektir, var olan coşkulu yapılarını bu suratın arkasına saklamayı ustalıkla becerirler. Yeme içme konusunda o kadar da tutkulu değillerdir ancak sırf o alanda öğrenilecek bir alan olduğu için ilgi alanlarına dahil edebilirler. Duyguları akıllarından sonra gelir, sevgi aşk onlar için bir gösteriş meselesidir. Kendileri gibi olan birini isterler tamamen kendi şemalarına uygun birilerini isterler. Çok sık olmasa da bazen kendilerinden beklenmeyen uçarılıkta davranabilirler. Kendilerine meşgale yaratmak için yeni maceralara atılabilirler. Ancak bazılarında Güneş'in ve diğer yıldızların etkisiyle akıl ve duygular arasında beklenmedik bir denge olduğu görülebilir.

Aynı anda kafalarında bir yığın tilki dolaşmasından sebep sık sık sizi dinlemekten vazgeçip kendi kafalarının içindekine dalabilirler. İkizler çift kısmetli olurlar, aynı anda iki iş yapabildikleri gibi tek eşliliği becerememek konusunda da ünleri vardır.

Yükselen ikizlerin kişi üzerindeki etkisi dalgalı bir ilgi alanı değişikliği yaratmasıdır. Yükselen ikizleri değişik konulara yönelmiş bulmanız bundan kaynaklanmaktadır. Aynı anda birden fazla erkekle ya da kadınla takılmayı, aynı anda hem orda hem burda olmayı, aynı anda hem onu hem bu işi yapmayı arzularlar, akıllara zarar. Akılları hiç durmaz kafaları içinde de sürekli bir konudan bir konuya atlarlar. Sürekli yeni fikirler ortaya çıkarırlar. Hayatlarının merkezinde olan değişim onların kolay kolay yaşlanmamalarını sağlar.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu