Yükselen Koç Burcu

Siz, canlı enerjinizi çok kısa ve kuru bir yolla ifade edersiniz, Sürücü koltuğunu almaya karşı çıkmazsınız ve küstah ve kibirli olarak görünebilirsiniz. İleri yükleme yapma, aynı zamanda kendinize zarar verdiğinizi ortaya koyar ve aniden şüpheye kapılırsınız. Sonuç olarak, cesaretiniz, dürüstlüğünüz, hevesiniz ve açıklığınız; agresifliğe, isyana ve kimsenin daha önce şüphelenmediği kırılganlığa dönüşebilir. Neyse ki, enerji seviyeniz çok yüksektir ve sezgisel ve hırçın tarafınız uzun sure sizi aciz bırakmayacak ve tehlikeli yolda sizin başarı ve zafere ulaşmanızda size zaman kaybettirecektir.

Bu yükselen ile, siz, hızlı, dışa dönük, doğrudan, sıcak, iç güdüsel, maceracı, cesur, ve rekabetçi, cesur, coşkulu, dinamik olarak görünebilirsiniz. Ama aynı zamanda, saf, baskın, ben merkezli, sabırsız, aptal, düşüncesiz, çocuksu, çabuk öfkelenen, patavatsız olabilirsiniz.

Yükseleni Koç olanlar tam birer ‘Savaşçı'dırlar. Hayatlarındaki en basit şeyi bile bir zafere dönüştürecekleri bir savaştan geçerek elde etmek isterler. Mizaçlarındaki tez canlılık onları ele verir. Her zaman birinci olduklarına inanmaları onların imajını şekillendirir. Hayata yaklaşımları ise geldim işte, ben yokken başlamanız olanaksızdı ben varsam zafer yakındır hadi başlayalım şeklindedir.

Tez canlı yapıları sürekli harekete ihtiyaç duyar, vücutlarında bulunan fazla enerjiyi atabilmelerinin en iyi yolu efor gerektiren sporları düzenli olarak yapmalarıdır. Bu sayede hayatlarını enerjik açıdan dengede tutabilirler. Hangi spor dalını seçerlerse seçsinler fazla enerjileri ve istekleri onların başarılı olmalarına olanak sağlarlar ve çalışan vücutları da hayatlarını güzel bir dengede tutar.

Vucüt enerjilerini ruhani enerjileriyle beslerler bu nedenle de hastalıklara kolay kolay yakalanmazlar. Mücadeleci yapıları gösteri sanatlarında ve özellikle yarışmalarda başarılı olmalarına olanak sağlar. Onların hayata tutkulu ve hırslı yaklaşımlarında bu başarının payı vardır. Bu içsel güç ve enerji onlara çok büyük işleri kolaylıkla bitirebilme imkanı verir.

Koç Burcu Yükseleni olanlar biraz maymun iştahlıdırlar, hemen her şeyi öğrenmek isterler, o ilk enerji ve istekleri geçtiğinde de biraz sıkılabilir ve başladıkları bu yeni aktiviteden vazgeçebilirler. Özgürlüklerine fazlasıyla düşkündürler. Her zaman diğerlerinden üstün olmayı isterler, kimi zaman bu sebepten haset bile edebilirler. Zekidirler, enerjilerini hemen hissedersiniz, etrafa neşe saçarlar ve kendileri arzuladıklarında çok sıcak ve cana yakın davranırlar. Kendi lehlerine olabilecek durumları iyi sezer ve bunun arkasından giderler. Onların bu enerjiyle başarılarını engelleyebilecek yegane şey başladıkları işten çabuk sıkılmalarıdır.

Yükselen Balıkların çabuk sıkılmaları eşlerinden de çabuk sıkılmaları şeklinde kendini gösterebilmektedir. Bu nedenledir ki etrafta çapkın yükselen koçlara rastlamak oldukça olasıdır, çabuk kanı kaynayıp zaferi elde ettikten sonra da yeni bir zafer için ilişkilerini bırakabilecek bir yapıları vardır.

Adalet duyguları oldukça gelişmiştir, haksızlık yapılması karşısında kesinlikle toleranslı davranmazlar. Haksızlığa tepkilerini çok belirgin bir şekilde gösterirler. Sadece kendileri değil başka birileri de haksızlığa uğrasa aynı tepkiyi vermekten kaçınmazlar. Koç burcu yükseleni oldukça cömerttir, parasını kimseden sakınmaz aslında bu bile onun için bir zafer unsurudur. Fakat yaş kemale erip olgunlaşma da gelince bu kadar da cömert ve savurgan olmazlar.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu