Yükselen Akrep Burcu

Sizin psikolojik doğanız; varlığınızın ve içinde bulunduğunuz herhangi bir durumun değişimi kışkırtan agresif tepkiler ile oldukça aksi bir yapıdır. Siz sürekli kendinizi ortaya koymak için bir mücadele içine girersiniz. Karşınızdakilerin sözlerini keserek onları test etme huyunuzdan vazgeçemezsiniz, onları incitmek istediğiniz için bunu yapmazsınız, bunu yaparsınız çünkü onların verdikleri tepkiler ile onları daha iyi tanımak istersiniz; yaşam ve canlılık duygusu isyan ve gerginlikler yoluyla deneyim kazanır. Sizin agresif tutumunuz, genellikle sinsice soruşturma özelliğinizle özdeşleşebilir, sessiz kalırsınız, içe dönük olursunuz ve kapalı bir kutu gibi görünürsünüz. Diğerlerini sizin bu garip davranışınızla kafaları karışmış bir halde bırakarak, siz aklınızın derinliklerinde çalkantılı düşünceler üzerine iyice düşünürsünüz.

Bu yükselen ile, siz, gizemli, güçlü, baskın, dayanıklı, sezgileri güçlü, kendinden emin, karizmatik, çekici, inatçı, cesur, sağ görülü, tutkulu, yaratıcı, bağımsız, enerjik, cömert, sadık, çalışkan, azimli, boyun eğmez, sahiplenici, açıkgöz, dik kafalı, hırslı, iç güdüsel, kararlı, seksi, gururlu, yoğun ve rekabet yapısı kuvvetli olarak görünürsünüz. Fakat, aynı zamanda agresif, yıkıcı, aksi, endişeli acımasız, huysuz, sadist, şiddet eğilimli, ben merkezli, karmaşık, eleştirel, zalim, terbiyesiz, kıskanç, egoist, hassas ve ikiyüzlü de olabilirsiniz. Yükselen Akrepleri anlatabilecek en iyi kelime kuşkusuz Gizemli olurdu. İradeli mizacı, kararlı yapısı, karşı konulmaz biri olduğuna dair sağladığı imajı ile keskin hatlara sahiptir ve bu keskin hatlar hayata yaklaşımında mottosunun ‘Ya hep ya hiç!' olmasını sağlamıştır.

Yükselen Akrep'lerin ciddi göründüklerine bakmayın, yok tabi ki ciddi bir yapıları vardır ancak bir de gülseler etraflarına fazlasıyla ışık saçarlar. Onların ateşli enerjisi sizi ilk görüşte etkiler. Doğru bildiklerinden taviz vermezler, tuttuğunu koparan, alıncaya kadar sabır gösteren, inadı inat, etrafa kuşkuyla yaklaşan, ateşli bir kıskanç ve kimi zaman da kıskanç kişilerdir. Arkadaşlarını dinlemeye özen gösterirler sanırsınız ki ne çok şey paylaşıyoruz, halbuki kendini açan sizsinizdir, o hala gizemini korumaktadır.

Analiz, analiz, analiz, beyinleri sürekli analiz eder, planları bir çırpıda yapıp işlerini tıkır tıkır hallederler. Onlara karşı gelme cüretini nasıl gösterirsiniz? Aklınızdan bile geçirmeyin, dayanamazlar, size de dünyayı dar ederler. Sezgi kuvvetleri dolayısıyla bir durumu, hadiseyi kafasında çözümleyip bir yargıya varabilirler. Tespit konusundaki başarıları sizi şaşırtabilir öyle ki birçok konuyu kimse söylemeden idrak eder ve bu noktada hemen hemen hiç yanılmazlar.

Yükselen Terzilerin kendilerine güvenleri sonsuzdur. Tam bir fil hafızasına sahiptirler dikkat edin yani tabi iyi bir şeydir de kinci olduklarını da hesaba katarsanız bu pek iyi olmaz. Poker suratlı olmaları nedeniyle içlerinde kopan fırtınadan bihaber olursunuz. İlişkilerinde takındıkları o şüpheci ve irdeleyen tavır birlikte oldukları insanlara hayatı zorlaştırabilir. Akrepler sınır insanıdır, gri alanlar onlara göre değildir. Yaptıkları şeyde aşırı olmak onların doğasında vardır. Negatif konularda da pozitif konularda da bulundukları noktanın hakkını verirler. Sevgilerini tutkulu ve yoğun yaşarlar, kıskançlıkları sadece birlikte oldukları kişilerin değil kendi başlarına da beladır. Hem kıskanırlar, dünyayı dar ederler ama klaslıklarından taviz vermeden fakat sonunda pişmanlık duyarlar. Sevgilerinde oldukça derindirler.

Burcu ve yükseleni aynı anda Akrep olanlar cinselliğe olan düşkünlükleri ve tutkulu cinsellikleri ile bilinirler ancak bu bir sorun değil, bir güzelliktir. Akrep tuttuğunu kopardığı için onun enerjisinden bu anlamda bu sonuca varılması da tabiidir. Bunların yanında yükselen burcu Akrep olanların cinsel çekiciliklerinin olduğu bir gerçektir.

Ayrca Bakınız:

Yükselen Koç Burcu

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen İkizler Burcu

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen Aslan Burcu

Yükselen Başak Burcu

Yükselen Terazi Burcu

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen Yay Burcu

Yükselen Oğlak Burcu

Yükselen Kova Burcu

Yükselen Balık Burcu